PrevDent CrWR to system do wybielania zębów i naprawy szkliwa, który stosujemy w gabinecie stomatologicznym. To co go odróżnia od innych produktów wybielających dostępnych na rynku to połączenie aktywnej substancji wybielającej z nano-Hydroksyapatytem, który remineralizuje szkliwo( wzmacnia je) i znacznie zmniejsza nadwrażliwość. Zęby stają się nie tylko jaśniejsze, ale także zdrowsze. System PrevDent CrWR przywraca ich naturalną biel! A pacjent podczas procesu wybielania i w czasie po nim, ma znacząco wyeliminowaną nadwrażliwość.

System ten przeznaczony jest zatem zwłaszcza dla osób z nadwrażliwością zębów, dla których wcześniejsze próby wybielania okazywały się bolesne lub nieskuteczne.

System PrevDent

Odwrażliwianie zębów wraz z ich wybielaniem. Kombinacja ta nie musi być już tylko w sferze marzeń. Z systemem PrevDent zęby stają się piękniejsze, bielsze i zdrowsze!

PrevDent CrWR to nowoczesny system do wybielania zębów i naprawy szkliwa, do zastosowania w gabinecie stomatologicznym. Szczególnie rekomendowany dla osób, u których występuje nadwrażliwość zębów lub inne metody wybielania zębów okazywały się nieskuteczne lub bolesne. PrevDent CrWR jest bezpiecznym systemem wybielającym, zgodnym z wymogami UE, do zastosowania w gabinecie stomatologicznym.
Do produkcji żelu wybielającego firma PrevDent używa zaawansowanych technologicznie składników tak, aby skutecznie pozbyć się przebarwień na zębach spowodowanych m. in.: paleniem tytoniu, piciem herbaty, kawy lub czerwonego wina. Prevdent CrWR jest unikalnym systemem zawierającym jedyne w swoim rodzaju połączenie 6% nadtlenku wodoru oraz nano-hydroksyapatyu (nHAp), który remineralizuje szkliwo i znacznie zmniejsza nadwrażliwość. Po zabiegu zęby stają się nie tylko jaśniejsze, ale także zdrowsze. A pacjent podczas procesu wybielania i w czasie po nim, ma znacząco wyeliminowaną nadwrażliwość. System PrevDent CrWR przywraca zębom ich naturalną biel!

Dlaczego nHAp?

Aż 68% zębiny i 97% szkliwa zębów stanowi minerał o nazwie Hydroksyapatyt. Zawarty w produktach PrevDent nano-Hydroksyapatyt jest mniejszą wersją tego minerału i posiada zdolność łączenia się z Hydroksyapatytem obecnym w zębach. Przenikając głęboko do kanalików zębiny nHAp eliminuje nadwrażliwość, przy jednoczesnej remineralizacji i odbudowie uszkodzonego szkliwa.

PrevDent CrWR - Cleaning, (re)Whithening, Repair

Od 7 do 8 odcieni bielsze zęby w około 1 godzinę – przy użyciu lampy lub bez!

Na procedurę PrevDent CrWR składają się trzy etapy:

 1. Usunięcie plam – Cleaning
  Etap ten poprzez użycie „Stain Removal” usuwa głęboko osadzone w zębach plamy. PrevDent „Stain removal” to zaawansowana kombinacja środków powierzchniowo czynnych, detergentów, rozpuszczalników i aktywnego tlenu, który wnika głęboko w zęby, aby rozbić i usunąć plamy.
 2.  

 3. Wybielanie – (re)Whithening
  W wyniku zmieszania dwóch składników otrzymujemy pianę aktywnego tlenu z nano-hydroksyapatytem, który dzięki temu jest w stanie wejść w strukturę szkliwa. Następuje wybielenie zębów oraz ich ponowne zmineralizowanie.
  Efekt: bielszy, jaśniejszy i zdrowszy uśmiech!
 4.  

 5. Naprawa szkliwa – Repair
  Zastosowanie PrevDent Serum dostarcza szkliwu skoncentrowanej ilości nano-hydroksyapatytu. Preparat remineralizuje i naprawia powierzchnie zęba, pozostawiając pacjenta ze zdrowym, białym uśmiechem i bez nadwrażliwości.

Co po zabiegu?

Przez co najmniej 24 godziny po wybielaniu zaleca się unikanie jedzenia i picia zawierającego jakiekolwiek barwinki (cola, kawa, herbata, czerwone mięso, pomidory, sos sojowy itp.). Dotyczy to również owoców, z wyjątkiem bananów. Należy utrzymywać przez ten czas tzw. „białą dietę”, czyli spożywać produkty, takie jak mleko, woda, białe pieczywo, ryby, ryż, serek wiejski. Należy trzymać się zasady: nie powinienem jeść niczego, co mogłoby ubrudzić białą koszulę.

Jeśli chcesz sprawdzić, jak mogą wyglądać Twoje zęby po wybielaniu, sprawdź zdjęcia „przed” i „po” na stronie www.zdrowabiel.pl.

Pasta Prevdent

Opatentowana pasta marki Prevdent zawiera unikalne połączenie nano-hydroksyapatytu i ksylitolu.
W 100 % naturalne i bezpieczne działanie.
Pomaga naprawić uszkodzone szkliwo.
Eliminuje bolesną nadwrażliwość zębów.
Naturalnie wybiela zęby przywracając właściwe szkliwo i połysk.
Zapobiega przebarwieniu zębów przez uszczelnienie ich powierzchni.
Zawiera ksylitol dla dodatkowej ochrony
Cząsteczki nano zawarte w paście są dokładnie takie same jak naturalny składnik szkliwa i zębiny. Jest to główny powód, dlaczego pasta Prevdent powoduje dokładne wypełnienie ubytków hydroksyapatytu w zębie i szczelnie wypełnia kanaliki zębinowe. Szkliwo zostaje odbudowane, nadwrażliwość zanika, powierzchnia zęba staje się znów gładka, a uśmiech jaśniejszy.
Zawarty w paście ksylitol sprzyja likwidacji płytki nazębnej. Jego zastosowanie sprawia, że bakteria Stroptococcus mutans – główny czynnik etiologiczny powstawania próchnicy – nie jest w stanie strawić zęba i czyni go bardziej bezpiecznym.