Leczenie zachowawcze dorosłych

Prężnie rozwijającą się dziedziną medycyny jest stomatologia estetyczna. W Kielcach możemy pochwalić się jednym z najnowocześniejszych gabinetów, w których sprawiamy, że uśmiechy stają się piękniejsze. Łączymy ze sobą wiele dziedzin stomatologii tak, aby pomóc pacjentom uzyskać wymarzony, piękny i zdrowy uśmiech. Białe i proste zęby są często kluczem do odzyskania pewności siebie, która jest gwarantem powodzenia w wielu dziedzinach życia. Ładny uśmiech to prawdziwa wizytówka każdego człowieka — na pewno ułatwia wywarcie dobrego pierwszego wrażenia.

Droga do wymarzonych zębów

Najczęściej droga do tego celu bywa prostsza oraz mniej bolesna, niż mogłoby się pozornie wydawać. Nigdy nie jest za późno na stomatologię estetyczną. Wiele cięższych przypadków, które wymagały skomplikowanych zabiegów jeszcze kilka lat temu teraz, dzięki nieustannemu rozwojowi technologii, można szybko i bezproblemowo wyleczyć. Sposób na osiągnięcie sukcesu należy wybrać indywidualnie dla każdego pacjenta. Nasz wykwalifikowany stomatolog chętnie w tym pomoże.

Oferowane przez nas zabiegi i rodzaje leczenia:

  • licówki kompozytowe (niedrogie rozwiązanie, które często przynosi zadowalające efekty)
  • rekonturing zębów (korekty uzębienia z dobudową defektów kształtu przy pomocy kompozytu)
  • leczenie ortodontyczne
  • korony oraz mosty protetyczne (szczególnie na podbudowie niezawierającej metalu — czyli korony porcelanowe, ewentualnie na dwukrzemianie litu i mosty na cyrkonie)
  • SMK — system mostów kompozytowych uzupełniających braki zębów w odcinku estetycznym
  • korony i mosty protetyczne
  • wybielanie zębów
  • eliminacja białych plam systemem Icon
  • inne indywidualnie dobrane metody.
  • Ekwilibracjajest to korekta nieprawidłowych kontaktów miedzyzębowych w zgryzie. Zabieg przeprowadzamy w obrębie szkliwa, wypełnień zebów. Zabieg ten jest bezpieczny dla zębów i zwiększa komfort funkcjonowania pacjenta. Ekwilibrację przeprowadzamy w gabinecie po wcześniejszym badaniu oraz po analizie i korekcie nieprawidłowości na modelach diagnostycznych. Zabieg ten wielokrotnie stanowi jeden z etapów zintegrowanego leczenia stomatologicznego, który ma na celu eliminację zaburzeń okluzyjnych spowodowanych nieprawidłowymi kontaktami zębów szczęki i żuchwy.

Każdą metodę leczenia dobieramy na podstawie indywidualnej konsultacji, stanu zębów oraz potrzeb naszych pacjentów. Po dokładne informacje zapraszamy do naszego gabinetu stomatologii estetycznej (Kielce, ul. Klonowa 95 Lok.2).